Tesla Soft Hakkımızda

İşinizi Beraber Büyütelim tesla soft

Dijital ihtiyaçlarınıza çözüm üreten uluslararası deneyime sahip genç bir ekibiz. Bugüne kadar çoğu referans ile gelen, 700’den fazla müşterimize fark yaratan projeler ürettik.

Sizi dinliyor, anlıyor ve rakiplerinizin ötesine taşımak için özgün çözümler üretiyoruz.

Tasarım ve teknolojiyi kullanarak güçlü ve yeni marka iletişim biçimleri yaratıyoruz – evrensel ve duygusal değerleri, emelleri ve süreçlerin karmaşıklığını ifade ediyoruz. Verimlilik analizi ve iş zekasına dayalı yazılımlar geliştiriyoruz.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız? Dijital Dönüşüm Ortağınız

Kurumların tüm iş süreçlerine yönelik dijital ürün ve servis hizmetleri sağlıyoruz.

Yapay zekayı kullanarak iş kararlarını destekleyen iş yazılımlarını, web ve mobil uygulamalarını geleceğin en iyi kurumları için tasarlıyoruz.

İş ortaklarımız; fikirleri formüle etmek, kurumsal hafıza oluşturmak ve satın alma kararları vermek için dijital bakış açımıza ve 10 yılı aşan tecrübemize güveniyor.

Dijital Dönüşüm Partneri Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Teknoloji ve tasarımda uzmanlaşmış yaratıcı bir ekip ile beraber, görsel iletişimde güçlü yeni formatlar oluşturuyor, seçili marka ve kurumlarla birlikte; strateji ve markalaşma, dijital dönüşüm ve sürükleyici deneyimler için geliştirici, tasarımcı ve danışman olarak çalışıyoruz.

Tesla Soft & Çizgisiz 1’in 3’ten büyük olduğunu biliyor muydunuz?

Markaların yaşam boyu başarı elde etmelerinin ancak; teknoloji, yaratıcılık ve sürdürülebilirlikle harmanlanmış “güçlü yaklaşım” ile mümkün olabileceğinin farkındayız. Tesla Soft olarak kendi çatısı altında kreatif çalışmalar gerçekleştiren ÇİZGİSİZ ve marka projeleri geliştiren MARGEM markaları ile birlikte hızla ilerlemeye devam ettiğimiz bu yolda “bir” olmanın gücüne inanıyoruz. Sektördeki köklü deneyimlerimizden aldığımız destek ve bu süreçte sürekli geliştirdiğimiz yeteneklerimiz ile dijital dönüşüm ortağınız olmaya her an hazırız.

Yukarı Kaydır
Kapat Zoom
Bu sitede kopyalama yasaktır